Õpetajale

Pole juhus, et meie õpetajad on parimad 

Me suhtume nende koolitamisse VÄGA tõsiselt.

Väikesed rühmad
Õpetajate koolitused on üles ehitatud sarnaselt HDE kursuste rühmadele. Need toimuvad väikestes rühmades kaashaaravas ning arendavas õhkkonnas, pakuvad lisaks teadmistele palju lõbu ning nende eesmärgiks on anda õpetajatele võimalus tunda rõõmu oma tööst - õpetamisest. 

Kursuste valik 
Õpetajakandidaadid saavad osaleda kas Helen Doron Early English (HDEE) õpetajate koolitusel või Helen Doron Teen English (HDTE) õpetajate koolitusel, sõltuvalt eelistustest ning eelnevast õpetamise kogemusest.

Koolituste pikkus
Nii HDEE and HDTE õpetajate koolitused kestavad viis päeva. Koolitused on jagatud kaheks etapiks. Esmalt on kahepäevane sissejuhatus ning hindamine. Kandidaadid saavad võimaluse tutvuda metoodika olemusega ja õppematerjalidega samal ajal kui koolitajad neid hindavad. Pärast kahte päeva pääsevad sobilikud kandidaadid teisele astmele, kus õpivad sügavuti tundma metoodika aluseid, saavad praktilisi teadmisi ning teevad kirjaliku testi.

Õpetajate koolitajad
Kõik Helen Doron English õpetajate koolitajad on professionaalid, kes omavad kõrget kompetentsi ja pikka kogemust nii unikaalse Helen Doron English kursuste juhendamisel kui uute õpetajate koolitamisel.

Koolituse läbimine
Kandidaadi peavad koolituse läbimiseks täitma kindlad ülesanded. Lisaks koolitusel osalemise ajale peab igal õhtul arvestama lisaajaga, mis kulub järgmise päeva ülesannete ja õppematerjalide ettevalmistamiseks. Lisaks praktilistele ülesannetele tuleb kirjutada 2-3 leheküljeline essee, mis on nõutavad koolituse läbimiseks.

Mida saavad edukalt läbinud kandidaadid
Koolituse läbinud õpetajad saavad õpetajate käsiraamatud, õpilaste vastavate kursuste komplektid koos CD-de ja DVD-dega, flashkaardid ja muud õpetamiseks vajalikud vahendid. HDE eraõpetajad saavad ka info kursuste reklaamimise ja läbiviimise korraldamiseks. Kõige tähtsam, kõik läbinud saavad oma Helen Doron English rahvusvahelise diplomi, mis annab tulevikus võimaluse töötada ligi 700 Helen Doron English huvikoolis üle maailma või frantiisi omandamisel avada oma HDE huvistuudio.

Vaadake üle maailma toimuvaid koolituste aegu KOOLITUSTE KALENDRIST 
‌‌‌

 

 

 “Helen Doron English on tänapäeval juhtiv inglise keelt õpetav organistasioon maailmas ja seda mitte ainult tänu metoodikale vaid ka tänu meie TIPPÕPETAJATELE!”

Helen Doron, HDE asutaja ja CEO